| WaraAl3x a întrebat:

Sal all, zilele astea o sa merg prin Suceava si 100% o sa merg la Iulius mall, numi puteti da 1 site unde pot sa vad cam ce pot cumpara si preturile? Primul care imi da 1 link bun si functioneaza si e ce vreau eu are funda.

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

Iulius Mall e, dupa cum sune si numele, un Mall. Deci e format din mai multe magazine mai mici care fiecare pot avea sau nu un site al lor. Nu exista un site pe care sa gasesti toate produsele din mall. In cazul in care chiar vrei, poti sa te uiti de lista magazinelor din mall si sa le cauti site-ul separat.