| anonim_4396 a răspuns:

A doua varianta mi se pare mult mai stilata.

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Parca prima, cu verde mi-a furat privirea, insa parca mai simpli si draguti sunt ultima pereche cu albastru.
Deci imi place mai mult ultima perechebig grin.

| sonyaminia a răspuns:

Mie prima mi se pare cel mai mijo.Noroc! funda?

| adutzz a răspuns:

Eu cred ca cea din mijloc, sunt mai stilati si ii poti asorta mai multor tinute.

| Liuuu a răspuns:

Ori prima ori a doua - cea din mijloc are alb si daca nu ai grija ff mare de ei...ti se murdaresc si ii prapadesti - ca nu se ia asa bine murdaria de pe alb. Cu placinte :* SFAT: din prima si a 3-a alege culoarea ta preferata tongue ori albastru ori verde...si nu uita sa ai la ce sa ii potrivesti tongue

| Helper004 a răspuns:

Pima perechie e superba:X:X

| biencutza98 a răspuns:

Prima pereche e mistowinking

| smile20000 a răspuns:

Eu spun ca ultima pereche

| JustANorthernHeart a răspuns:

Eu spun ultimii. Mi se par mai potriviti pentru o fata, iau dungile cu albastru ii fac mai interesanti. Primii sunt mai greu de purtat cu orice, iar cei din mijloc sunt cam banali, avand combinatia alb-negru, dar asta e doar parerea mea...decizia iti apartine. happy