| TearsOfBlood a întrebat:

Unde pot sa gasesc in Bucuresti o husa de silicon din aia ca o carcasa pentru Samsung galaxy young s5360? Fara sa o comand pe net ca ma costa transportu mai mult decat produsul.
Dau funda.Si eventual o husa cu angry birds.

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Eu nu va inteleg.Cat de mare este bucurestiul ala nu gasesti un magazin Vodafone/Orange/cosmote/un mol...
La magazinele retelelor de telefonie gasesti si accesorii! Sau prin moluri mai sunt "tarabe"

| FashionQueen a răspuns:

In sun plaza, cosmote, Orange, Vodafone, castani thinking Mai gasesti si pe la magazinele de la metrou.