| aandu a întrebat:

Sall de unde pot cumpara artificii in bucuresti nu vulcani sau alte prostii artificii petarde etc mersi

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! In piata rahova se gasesc multe feluri de artificii dar si petarde. Eu am fost si am vazut. Petardele nu ti le recomand, sunt interzise de lege, iar fratele tatalui meu a patit-o cu acestea. A vrut sa o aprinda si in loc sa se duca pe geam(o tinea bine) i-a venit in piept si a murit. A fost teribil, eram langa el, nu ti-l recomand. Treaba ta. Eu ti-am spus de unde sa le iei
Sper ca te-am ajutat!
Un an nou fericit cu sanatate si tot ce iti doresti!
Cu drag si stima,
Ioana

5 răspunsuri:
| al3xandru_4340 a răspuns:

Fratee... din europa sunt 15 lei si mai mult... sper ca tziam fost de folosbatting eyelashes

| Broadband a răspuns:

Cum sa mori frate din cauza unei petarde. numa daca ti-o bagi pe gat. cel mai rau iti scoti ochii, dar de murit nu prea ai cum. oricum tot artificiile sunt mai faine, petarda doar poc si bau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| xxxrayzaxxx a răspuns:

In obor in targ sau in vinat am luat eu 100 la 10 lei de 3 focuri si o cutie de un foc la 60 de petarde la 6 lei e convenabil si vulcanii sun 4, 5, 6 lei

| xxxrayzaxxx a răspuns:

Din obor sunt ieftine sau din vitan maxim 50 de lei una mare