| monymonika a întrebat:

Am vazut acum ceva timp o reclama pe Disney Channel la un ponei de plus pe care-l hranesti si cica se sperie la zgomote. Este asemanator cu cel de la AniMagic, Noriel...sunt app la fel, dar ideea e ca mama vrea sa il cumpere surorii mele pe primul, pe care l-am descris, dar nu au mai dat reclama si nu stiu de la ce firma si fabricant e! Va rog spuneti-mi!

1 răspuns:
| ღMyrunaღ a răspuns:

Nu stiu... cred ca ani magic sau gaming sper ca te-am ajutat pa :p laughing Funda?