| Adelyn1991 a întrebat:

as vrea sa stiu daca posta romana când comand ceva prin ei,cei care îmi dau acolo coletul stiu ce am cumpărat, adica ce se afla inauntru. Funda dacă mă ajutați.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Nu, nu stiu ce se afla in colet! Dar mare grija daca comanzi ceva mai fragil, deoarece nu stii ce tarani sunt pe acolo si poate lovesc cutia!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce este inauntru.

| Zaygon a răspuns:

Teoretic stiu pentru ca pe buletul de expeditie e precizat continutul coletului.

| MihaiKJL a răspuns:

Daca e colet normal nu stiu. Insa daca este specificat fragil costul este mai mare si automat cred ca au idee ce se afla inauntru.

| Bondarel99 a răspuns:

Sunt si cazuri in care expeditorul scrie pe cutie ce sa afla inauntru, dar angajatii de la posta nu au voie sa il desfaca sau sa te intrebe ce ai acolo daca la asta te referi.