| T30D0RA a întrebat:

Daca comand de pe tvproducts.ro si coletul vine prin Posta Romana, platesc tot la posta (in numerar), nu?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

De pe orice site comanzi şi comanzi prin Poşta Română, vei primi un aviz că ai un colet, mergi cu el la poştă şi acolo achiţi contravaloarea coletului, împreună cu taxele poştale (de exemplu, dacă valoarea coletului este 50 de lei, tu o să plăteşti 56 - 57 de lei) şi vei primi coletul. Baftă!

| njeno a răspuns:

Nu recomand siteul www.tvproducts.ro
Am comandat un produs, mi-au confirmat că îmi trimite în 5 zile lucrătorare. După 11 zile le-am sunat (am încercat de vreo 10 ori până am reuşit) şi mi-au spus că nu mai este pe stoc, şi că doar peste câteva săptămâni o să reintre în stoc.

Am intenţionat să ofer produsul respectiv cadou de crăciun...

tvproducts.ro nu îşi respectă clienţii,
nu au stocul actualizat pe site şi nici nu comunică cu clienţii.

| T30D0RA explică (pentru njeno):

Eu am comandat 2 produse (in zile diferite) si mi-au venit la timp.