| iulihh a întrebat:

Sallut TPU merita sa imi cumpar tableta Allview viva c701 sau nu. Ce jocuri merg pe ea bune are 1 gb ram quad core 1.20 ghz android 5.1 lollipop

2 răspunsuri:
| Pisicuta28xd a răspuns:

Heyyy,Eu ti-as recomanda o tableta SAMSUNG, doarece ALLVIEW este ea mai ieftina, dar am inteles ca nu prea merg jocurile, chiar daca are androidul 5.1 LOLLIPOP, si QUAT CORE 1.20, nu stiu dupa parerea mea ...am avut si eu un telefon ALLVIEW si mergea foarte greu. Abia inchideam apelul.Ce sa zic, Ar fi mai bine sa-ti iei o tableta SAMSUNG, chiar daca e mai scumpa (putin) macar stii ca ai luat-o si va merge! big grin

| iulihh explică:

Ce jocuri merg pe ea