| micutZa94 a întrebat:

Salut acus vine ziua indragostitilor ce as putea sa-i cumpar iubitului meu? adica in afara de(( ceas, bratara, parfum...)) alte pareri as vrea va rog! mss

5 răspunsuri:
| tony932209 a răspuns:

De ce nu developezi o poza cu voi 2 si o inramezi?happy

| Irina01 a răspuns:

Eu o sa ii pun in balone biletele in forma de inimioara unde o sa ii scriu 101 motive de ce il iubesc. Cred ca asta cu cumparatul nu e cel mai potrivir de ziua indragostilor) Succes si o sarbatoare frumoasa impreuna!

| CCarmencita a răspuns:

Un tricou simplu, de buna calitate, personalizat (imprimat) cu doua-trei versuri dintr-o melodie draga voua si impachetat frumos... La Carrefour Orhideea, la intrare, exista o firma care personalizeaza tricouri, cani, perne si altele. Mie mi-ar placea!

| Iris19 a răspuns:

Hmm. Ai putea sa-i faci un cadou tipic acestei zile, mai exact, sa-ti cumperi o lenjerie intima sexy. sunt sigura ca niciunui barbat nu i-ar displacea un astfel de "dar"! big grin

| Irina01 a răspuns:

Eu m-am facut nebuna si i-am cumparat o pereche de chiloti ( scris un mesaj pe ei) pe care o sa ii inpachetez in munta hirtie; D