| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat acum 3 saptamani o placa de par de la eMAG in valoare de 200 de lei. Aseara am completat formularul de retur in care am precizat ca nu sunt multumit de ea si ca doresc sa imi schimbe placa de par cu una mai buna. Cat va mai dura pana voi primi informatii de la eMAG in legatura cu pasii urmatori din procesul de retur? In cat timp voi avea placa pe care o vreau acum?

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

De ce nu suni la cei de la eMAG? un operator iti va raspunde si iti va da toate informatiile.de regula cei de la eMAG se misca foarte repede, probabil ai vazut a ajus repede coletul