| TheTheodosius a întrebat:

Salut, am comandat recent un telefon de pe eMAG pe care vreau sa il returnez. Intrebarea mea este daca alegand voucher ca optiune de retur, acel voucher va fi de valoare sumei cheltuite?

Răspuns Câştigător
| SergiuM99 a răspuns:

In functie de aspectul produsului si al ambalajului se ia o decizie referitoare la banii pe care vii returneaza, in caz de acestea sunt deteriorate isi opres o suma. in general nu se ofera toati banii inapoi. Voucher-ul va fi in valoare produsului dupa expertiza( ce am spus mai sus)