| PuținConteazăNumele a întrebat:

Am comandat un Huawei P9 de pe eMAG, si bateria ține puțin, cel puțin așa mi se pare si ma gândesc să il returnez.
In formularul de retur de pe site nu e decât voucher si intrarea banilor într un cont bancar. Dar dacă eu nu vreau voucher si nu am cont bancar? Ce mă fac?

5 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poti sa te duci sa-ti faci cont bancar ca iti va fi util pe viitor. La Banca Transilvania nu ai comision dar trebuie sa ai rulaj.
Sau cum ti-a spus Viscol112 poti folosi contul altei persoane pentru primirea banilor.

| PuținConteazăNumele explică (pentru andreia67):

Eu am controlling on the floor dar voiam banii numerar oarecum=):

| andreia67 a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Nicio firma serioasa nu se mai incurca azi cu Posta Romana pentru colete sau mandate postale.

| francut a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Te distrezi? Cand vrei un raspuns util, da informatii corecte.

| DumitruS a răspuns:

Salut. N-are nimeni din familia ta cont bancar sa-l folosesti pe acela? Nu prea ai ce face, daca acelea sunt metodele prin care magazinul returneaza banii atunci aia e. Ti-ai asumat asta la cumparare.