| Fiifcnku a întrebat:

Am dat o comanda pe garage store acum 2 zile si n-am primit niciun mail de confirmare nimic. Nu s-a facut comanda sau? Help

3 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Iti raspund tot cu o intrebare.
Ce cauti la dragoste si sex?!?

Sunt unele site uri proaste care au obiceiul de a face asta. Trimit comanda fara confirmare. Parerea mea este sa mai astepti o zi/doua in cazul in care nu te grabesti si sa ii suni sau sa mai dai o data comanda!

| Fiifcnku explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Am pus aici pentru ca se raspunde mai repedelaughing mersi oricum

| mihai69 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

A comandat vibratoare, de aia a scris aici - bă, da' răi mai sunteți...