| Alex02 a întrebat:

Am gasit pe siteul http://haineadidasi.ro multe modele de adidasi superstar, la un pret convenabil, si cu masura dorita.Acum sunt curios daca a mai comandat cineva de aici,daca iti trimit exact masura dorita, ca vreau sa-mi comand o pereche de adidasi.Astept raspunsurile voastre.Multumesc!

2 răspunsuri:
| andreyutzha a răspuns:

Eu una nu sunt fana a hainelor\incaltamintelor de pe net dar am incercat odata si am comandat un hanorac de pe acest site si n-am cuvinte sa-ti spun cum arata...cam spalacit si mi-a gresit si culoarea.sincer pentru mine a fost bani dati degeaba.acuma nu stiu ce sa te sfatuiesc poate ai noroc sa-ti vina ceva calumea.Mai bine te-as sfatui sa cauti prin magazine si vezi exact ce cumperi.

| Costi_Costi_1989 a răspuns:

Sall! Daca vrei sa primesti o caramida sigilata comanda de la ei! Azi tocmai mi-am luat teapta de 400 ron iar politia nu are ce face!