| George20123 a întrebat:

Salut, am primit pe mail un voucher cu reducere 30% de pe eMAG.Dar imi zice ca voucherul nu se aplica pentru produsele din cos.Atunci cum il pot folosi?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ar trebui sa scrie in mail-ul primit si categoriile de produse la care se aplica voucherul.

| emilitalia a răspuns:

Cardurile cadou pe care le-ai primit si voucherele pe care le-ai castigat in urma campaniilor eMAG sau pe care ti le-am daruit pentru ca dorim sa iti multumim ca ne esti client se gasesc in contul tau de client, in sectiunea "Carduri cadou & vouchere".
Cardul cadou este un cupon cu valoare emis de eMAG, pe care il poti folosi pentru plata comenzilor de produse oferite de eMAG, Supermarket sau de partenerii eMAG Marketplace (mai putin Asigurari si Roviniete).
Orice card cadou sau voucher iti ofera beneficii specifice, pe care le gasesti in e-mailul pe care l-ai primit odata cu cardul cadou sau voucherul. Aceste informatii sunt si in contul tau de client, impreuna cu detalii despre cum poti folosi cardurile si voucherele pe care le ai.
Conditiile de folosire a voucherelor pe care le-ai primit in urma campaniilor eMAG sunt explicate pe larg in regulamentul si pagina campaniei.

| Violleta2022 a răspuns:

Il poti folosii la urmatoarea cumparatura de la eMag, unde ti se da produsul respectiv cu 30% reducere.
Ai mare grija ca scrie pe produs, ca la unele nu se aplica reduceri.
Vezi ca are si un termen de valabilitate, daca-l depasesti si nu cumperi nimic, nu-l mai poti folosii.
Totul este ca sa te mai prinda la ei sa cumperi cat mai mult.

Răspuns utilizator avertizat