| PaulPeste a întrebat:

Am un controller dualshock 4 negru si vreau sa-mi mai cumpar 1 dar nu vreau de aceeasi culoare. Nu ma pot decide intre urmatoarele culori: Alb (am auzit ca se murdareste repede) Rosu si Green camo. Voi ce-mi recomandati (astept cat mai multe comentarii)

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Depinde de gusturi, eu am avut alb si nu s-a murdarit. Acuma depinde daca stai si mananci ciocolata si pui mana pe el, fiecare culoare se va murdari. Eu as alege green camo dar asta nu e relevant, depinde de gusturi... laughing