| sandwich a întrebat:

Salut, am vazut ca si anul acesta are loc la Polus Center Cluj, Noaptea alba a cumparaturilor, va rog sa imi ziceti merita sa mergi la cumparaturi, au ceva oferte substantiale magazinele sau e doar un cliseu.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E mult o chestie de marketing. Depinde cat de mult vrei ceva si daca-ti place sa te calci in picioare cu lumea sau sa stai cu orele la rand poate apuci ceva. Asa s-a intamplat in Bucuresti cel putin, a fost mai mult pe baza de inghesuiala si cozi interminabile, pentru ca la electro (tehnice si casnice) de exemplu sunt periodic reduceri de 24-25%, ba tva-ul inapoi, ba nu stiu ce alte oferte dar atunci nu cumpara nimeni nimic, habar n-am de ce. Poti sa dai un tur pe acolo ca studiu sociologic si amuzament daca vrei happy

| carmenatyla5689 a răspuns:

Cand va fi asta?big grin si eu sunt din cluj