| Bubutita a întrebat:

Stie cineva daca in cluj in polus center sau in iullius mall se gasesc ochelari wayfarer cu lentile transparente. Daca da va rog ziceti-mi numele magazinului. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| Bubutita explică:

Mersi.am vazut-o pe aia.dar nu mai stiam daca mai sunt...acum stiu.big hug

| cristinica56 a răspuns:

Buna da am vazut la polus acolo unde iesi de la carefour este o taraba cu ochelari cred ca sunt in jur de 10-20 de lei dar nu sunt foarte munlte. sper ca te-m ajutat papa.:*

| cristinica56 a răspuns:

Imi dai te rog o fundita mica mica?
ma bucur ca te-am ajutat papa si sper sa mai gasesti:*