| IonutZEW a întrebat:

Am vazut pe Facebook niste hanorace super faine cu animale/galaxie/hexagonuri bla bla, sunt 160 lei si sunt scumpe rau, de unde as putea cumpara in arges/dintr-un magazin online romanesc?

3 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Http://bittersweetparis.ro. Nu vei găsi în Argeș, site-ul acesta este românesc. Le poți comanda.
Și eu îmi doresc hanorace, bluze și tricouri de genul. Sper că am ajutat.

| IonutZEW explică (pentru GPA):

Sunt totusi exagerat de scumpe

| GPA a răspuns (pentru IonutZEW):

Astea sunt preturile. Sunt produse din străinătate, este ceva normal sa aibă un preț destul de exagerat. Produsele românești sunt ieftine. Nu găsești un asemenea hanorac la 50/ 100 lei in niciun caz. Minim 200 lei.