| krisluiza a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cum se ajune pe podium la jocul lady popular dau funda pentru un raspuns folositor va multumesc

3 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Trebuie sa mergi la biblioteca ca sa iti maresti iq-ul, sa muncesti ca sa castigi bani si cine stie... daca ai un iq mare si destui bani. poate ajungi pe podium. Funda?

| danbnz a răspuns:

Urci scarile

| xewgdnfn a răspuns:

Trebuie sa ai cele mai multe voturi, si sa fii pe locul 1 in '' Clasamentele Podiumului ''. big grin Succes :*! fundita?batting eyelashes