| policsek a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de unde imi pot cumpara un paysafecard din Bucuresti? Am inteles ca este unul pe langa Titan, la fostul' cinema Gloria [ iar daca este acolo imi poate spune cineva cum ajung? big grin stau in pantelimon, pe socului ] iar daca mai sunt si altele in Bucuresti va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

De ce vrei paysafe card? vrei sa bagi bani intr-un joc? ca eu pentru aia stiu ca se folosesc; in fine.

Vezi ca gasesti la ei pe site http://www.paysafecard.com/ro/ro-paysafecard/ e in stanga localitatea, codu postal, s.a.m.d.

Bagi, si iti arata el unde, dupa aia dai un print, si te duci frumos la imprimanta, iei foaia in mana, si bafta!

p.s. daca erai in pitesti, iti ziceam eu unde!

| darius11 a răspuns:

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Plateste in numerar pe internet cu paysafecard in deplina siguranta la peste 3500 de website-uri.