| ImAntonio a întrebat:

Salut.Caut nume la tigari sobraine cu filtru negru și tigara alba.Am văzut 2 variante:Sobraine Refined Black sau Sobraine Superslim White

2 răspunsuri:
| Militaru2001 a răspuns:

Deci daca te referi la alea subtiri se numesc
Sobranie black collection
Acum nu vreau sa te fac sa cumperi gresit
Iti zic de pe acum ca redefined black are țigara in sine neagra. Plus ca daca te referi la alea groase nu iti recomand. Au gust a hartie arsa, sunt proaste din cauza tigarii negre. Sa imi spui la care te referi, alea subtiri dau groase

| ImAntonio explică (pentru Militaru2001):

Da alea subțiri am aflat de la un coleg înainte sa iti vad răspunsu ca e sobraine black colection