| shacoAP a întrebat:

Ce parere aveti de acest anunt? As vrea sa dau un Samsung j5 2016 la schimb pentru el. La ce sa ma uit cand ma intalnesc cu el ca sa fiu sigur ca nu iau teapa? link: https://www.olx.ro/oferta/iphone-6-IDb5xY7.html

1 răspuns:
| XTek a răspuns:

In primul rand daca are acte la el, dupa te poti uita sa vezi spatiu de stocare sa fie gol pe verde, camera sa o testezi microfonu si difuzoru, conectivitatea la internet,
In mare parte astea sunt, te poti uita la aplicatii sa vezi daca merg bine.