| anonim_4396 a întrebat:

Caut sa cumpar o placa de baza iPhone 4S Neverlock si fara cont iCloud. Am gasit acest anunt pe OLX, Ce parere aveti? Recomandati?
https://www.olx.ro/......78LOu.html

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Oamenii zic cas unlock factory deci ar fi ok.Iti da garantie, poti returna, ai timp sa incerci.Singura chestie daca cumperi, dupa ce instalezi in telefonul tau incearca bateria sa vezi aca incarca, pentru ca asa se incarca bateria prin placa de baza. Daca incarca atunci e ok.Si faci un update sa vezi sa nu cumva sa se blocheze.Asa verifici si daca e cum spun ei nerver lock.Cam asta e.

| Alex299 a răspuns (pentru relian):

Mersi frumos.

1 răspuns: