| Cristi61yf13 a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre acest anunț, pare a fi țeapa sau nu? As vrea sa plec pentru că nu mai am nicio posibilitate in tara https://m.olx.ro/......f7Heu.html

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Firma există în realitate - este un SRL cu un manager și un acționar și cam atât:
https://www.firmenwissen.com/......_GMBH.html
E într-adevăr axată pe curățenie clădiri. Anunțul ar putea fi real. Sună la numărul din Germania pentru detalii.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am cautat pe internet numele agentiei mentionate in linkul ala si nu exista asa agentie, asadar este o chestie ilegala, sau vreo smecherie de furat date personale.

| sierra1 a răspuns:

Nu pare o țeapă, pare un anunț corect postat și pe olx și probabil și in alte locuri. CONTRACT PE PERIOADA NE DEREMINATĂ - citești antent ce scrie și... baftă

| Silviullet a răspuns:

Lasa olx. Încearcă pe grupuri de Facebook mai bine cu oameni care nu psr dubiosi.

| 44mon a răspuns:

Nu știu ce să zic, părerea mea e să nu te grăbești cu genul acesta de decizii, poți să mai cauți sau să mai aștepți să vezi și alte oferte de muncă.

| Ebrufatima a răspuns:

Eu zic sa te mai uiți, dacă nu ii suni sau mai bine intri pe site uri mai sigure ca pe olx mulți dau teapa