| ChiukiuHamsler a întrebat:

Cine a mai comandat de pe eMAG? Cum e cu livrarea? Îți vine acasă sau la posta? Și cum poți sa faci sa îți vina la posta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai in buletin adresa postei, nu are de ce sa-ti vina la posta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Emag, ca alte multe firme serioase cu colaborează cu posta. Ori prin curier ori alegi sa le ridici tu de la punctele lor de ridicare

| mihai69 a răspuns:

Poți selecta în momentul când faci comanda dacă vrei livrare acasă (prin curier), la un punct de livrare de la un oficiu poştal sau dacă ridici produsul dintr-un anumit show-room.

| dannyel86 a răspuns:

Emag colaboreaza cu Posta Romana. Exista anumite oficii postale care au fost stabilite ca puncte de ridicare a coletului comandat. Pe site gasesti aceste adrese, dar daca vezi in oras/localitatea ta sigla eMag la oficiul postal, inseamna ca produsul comandat poate fi trimis acolo spre ridicare. Asa nu mai depinzi de curier si nu il mai astepti la ora la care apare.

| Mt34 a răspuns:

Nu prea merge la cei de la eMag, vrei nu vrei îți bagă curier

| AnaAna8 a răspuns:

De obicei produsele vinoastre acasă și vin destul de repede. Dacă vrei la posta suna la ei și întreabă. Succes!

| Emanulusa a răspuns:

Am comandat și eu de la ei. produsul e ok dar tot prin curier vine. is rapizi nu e nici o problema.

| Annonymmus a răspuns:

Depinde...daca vrei iti vine acasa si platesti ( depinde de valoarea comenzii) iar daca nu, iti vine la ei la magazin si o ridici de acolo si nu mai platesti... eu asa stiam