| Carlamonicaanghele a întrebat:

cine stie unde gasesc haine de calitate si la preturi acceptabile(nu stau asa bine financiar) din GALATI. am 15 >ani.am mentionat varsta pentru a va putea orientabig grin

7 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Http://trendzone.ro Si eu sunt din Galați și mi-am achiziționat de aici niște haine foarte faine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un mega site unde gasesti haine smechere si la bani putini
www.reddistrict.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil, necazul ti se trage de la faptul ca nu ai deprinderile necesare in ceea ce priveste mersul corect -pentru. o fata- in functie de inaltimea tocurilor; dintre persoanele competente in materie si carora le-ai putea cere sfaturi, aceea care ti-ar fi la indemana este profa sau profu de educatie fizica. Repet, persoana competenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca pe www.misspretty.ro. Preturile sunt f bune, iar produsele la fel. Eu am cumparat de la ei si sunt ok

| SeniiiOritta a răspuns:

Paii.nu e deloc scumpe pe siteurile: http://uanablogspot.blogspot.com/
http://www.bonprix.ro/ro/shop.htm?cat=1.10.371...&so=2
Sper ca iti plac :)

| andrei10_2070 a răspuns:

Www.reddistrict.ro, aici gasesti haine de calitate si la cele mai bune preturi