| denisTiky a întrebat:

Daca cumperi un sistem de la pc garage primesti si cutiile de la componente? Sau doar cutia in care vine sistemul, adica cea a carcasei.

Funda!

3 răspunsuri:
| Mcboss05180 a răspuns:

Daca iti cumperi un sistem de la pc garage primesti si cutiile componentelor (procesor, placa de baza...).

| denisTiky explică (pentru Mcboss05180):

Esti sigur? Ai citit undeva la ei pe site ca vreau sa citesc si eu. Chiar nu stiu ce sa aleg, daca cumpar sistemul VIking vreau ineaparat si cutiile componentelor, nu am vazut la galeria foto de la acest produs nimeni care sa puna poze cu o a doua cutie in care vin si componentele... doar cutia cu sistemul au pozat-o... Desi acum stau si eu si ma gandesc, cum sa imi vanda un sistem fara cutii. Ma rog, daca stii un link spre un articol sa citesc sa vad care-i treaba sa imi lasi. Si inca o problema, as putea sa il comand fara acea asamblare gold de la pc garage? As dori sa il asamblez eu

| denisTiky explică (pentru Mcboss05180):

Un prieten mi-a spus azi ca a cumparat viking de la ei si nu a primit nici o cutie, de ce vorbesti neinformat?