| BebeSergio a întrebat:

Vreau sa imi iau componente de pe PC garage si as vrea sa stiu cat de repede vin pana in Cluj si daca vine PC-ul direct asamblat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca faci comanda de un pc direct asambat de pe site, comanda ti se va onora in maxim 2-3 zile lucratoare! Daca vrei sa ti-l faci pe piese si direct asamblat, aici deja dureaza ceva mai mult, cam 4-5 zile lucratoare!

1 răspuns:
| Caddy14 a răspuns:

Componentele iti vin in 24 ore de la plasarea comenzii(doar in zilele lucratoare) prin Fan Curier.In legatura cu PC-ul nu stiu daca vine direct asamblat dar trimite un mesaj la ei si iti vor raspunde.