| LaviniaLala a întrebat:

Daca mi-am facut cont pe Amazon Mechanical Turk pe US (ca pe Romania nu m-au primit) pot sa-mi transfer banii castigati in gift cards pe Amazon, sa fac comanda de produse si acestea sa vina in Romania? Va multumesc mult! Have fun!

1 răspuns:
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Da, o sa vina, dar cand le comanzi de pe amazon.com vezi ca numai anumite produse sunt "exportabile" in Romania. (E in stanga o casuta pe care sa o bifezi). Eu am luat de pe amazon o carte, acum 3-4 ani si o pereche de antifoane acum 6 luni. Posta e cu track and trace, deci ajunge sigur (iti da numar de urmarire).