| RAZVPS a întrebat:

Doresc sa imi cumpar casti wireless, pentru ascultat muzica. Vreau sa fie tip In Ear, ca buget cred ca 100 ron (e ok, nu?) ce imi recomandati? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Cred ca ai un buget mult prea mic pentru aceste cerinte, daca gasesti ceva, o sa fie de o calitate foarta slaba
Iti sugerez o pereche de casti cu cablu, eu am unele de la Sony, pe eMAG sunt undeva la 83 de lei, cablu si sunt din acelea mari, au bass, nu ma dor urechile cum ma dor la cele in ear, antifoneaza bine