| DOOOPX a întrebat:

imi puteri recomanda ceva de pe aliexpres sau joom ceva tare... pana la 12, 4 $

3 răspunsuri:
| Skyfest a răspuns:

Behogar Electric Mosquito Traps Insect Killer Lamp Night Light Fly Bug zapper usb killer Anti Mosquito repellent US Plug 110V

Cauta asta pe Aliexpress, este un fel de lumina care o pui in priza, pentru a indeparta insectele enervante din camera, potrivit pentru verile din zilele noastre calduroase!

| Lostlyric a răspuns:

Asta imi aminteste de Black Friday. O enormitate de oameni la cumparaturi, fara sa stie exact ce vor sa cumpere, dar cumpara pentru ca e ieftin. Tu cumperi pentru ca e tare laughing

| MolnarAndrei2016 a răspuns:

Cunmptara-ti o carte de romana ca iti cam trebuie