| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie link-uri de pe aliexpress, am cautat replici de iphone 6s si nu am gasit deloc.
Dau funda care imi da situl aliexpress cu replici de iphone.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In linkul de mai jos ai toate produsele de pe aliexpress cu si pentru iphone 6s

http://www.aliexpress.com/......ne-6s.html

4 răspunsuri:
| bilaboss1 a răspuns:

Nu am gasit, eu vreau replica sa mearga ca telelefon sa bag sim-ul in el si sa vorbesc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru bilaboss1):

Pe Aliexpress nu vei gasi decodoare pentru telefoane.
Aliexpress este un site de vanzari: electrice, electronice, adaptoare, telefoane, samd.
Din pacate, ce doresti tu nu se gaseste pe Aliexpress, pentru ca telefonul tau este blocat, de aceea nu-l poti folosii cu orice sim!

Un telefon poate fi blocat din mai multe motive:
- Daca telefonul este sub contract nu ti s eva da codul de eliberare decat la terminarea contractului. Deci, nu poate fii folosit cu alt sim.
- Daca telefonul a fost suspendat pentru neplata
- Daca a fost furat si este blocat pentru protective.
- Daca telefonul este cumparat integral, in pachetul de cumparare trebuie sa ai acest cod pe care-l introduci si il poti folosii cu orice sim sau orice companie telfonica.

| Zike_Niku_1994 a răspuns:

Nu o să găsești în viața ta replici (indiferent de marcă, nu doar Apple) deoarece vânzarea de replici pe Aliexpress e strict interzisă. Însă,"portite" sunt, asa numitele "linkuri de 24 de ore" sau "linkuri/oferte ascunse"

| Tulea_Razvan_1991 a răspuns (pentru Zike_Niku_1994):

Și unde pot găsi acele linkuri ascunse?