| lucian69 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un link de descarcat Minecraft? Eu am cautat, dar nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Moon4Lord a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/46X2929EBINY/Minecraft-exe.html asta e un launcher care iti instaleaza minecraft-ul, trebuie doar sa iti alegi versiunea si nick-ul si dai play si versiunea aia o sa se instaleze, FUNDA?

2 răspunsuri:
| lucian69 explică:

Nu vreau cracker, vreau Minecraft normal sa ma joc si singleplayer, dar si multiplayer. Dau funda!

| tonynegrui a răspuns:

Cracked?:cauta google asa minecraft 1.7.5 minecraft cracked download
de ce? 1.7.5 ca sa poti vedea skinurile e REALMS-ul asta nou daca vrei chiar ultima scrio pe ultima
cumparat:minecraft.net dai login dai home si dai download