| deel a întrebat:

Imi puteti explica si mie cam cum merge treaba cu site-urile de genul FunDeal sau TeamDeals? sunt oferte foarte bune dar nu prea inteleg cum pot sa fac comanda sau sa cumpar produsele respective big grin

Răspuns Câştigător
| Bodo a răspuns:

Trebuie sa cumperi acele cupoane de reducere cu care mergi la magazinul sau pentru. ce le-ai luat si primesti reducerea.

1 răspuns:
| Mire3la a răspuns:

Eu m-am lamurit cu cei de la TeamDeals. Au reduceri mari dar produsele nu sunt de calitate, sau nu sunt pe orice marime.