| Matt24 a întrebat:

A comandat cineva produse de la Teamdeals sau de la FunDeal? Ce parere aveti de coolerele pentru laptopuri care sunt la oferta?

Răspuns Câştigător
| alex19051988 a răspuns:

Am comandat mai multe produse de pe aceste 2 site-uri si nu am avut nici o problema pana acuma. Nu am comandat pana acuma coolere deoarece nu am avut nevoie, dar pana acuma s-au comportat ireprosabil aceste site-uri de reduceri. In afara de aceste 2 site-uri eu am mai comandat si de la alte site-uri de reduceri. Eu folosesc site-ul www.adulmec.ro care este un fel de motor de cautare cu toate site-urile importante de reduceri la un loc.

| Tiberiu_Piciorea_1987 a răspuns (pentru alex19051988):

Cum pot anula o comanda de pe time deals

2 răspunsuri:
| Mire3la a răspuns:

Da am comandat "Centura cu turmalina pentru zona lombara si coloana vertebrala + genunchiera din neopren, magnetica, Hot Shapers, la doar 49 RON in loc de 138 RON". Expres i-am sunat sa intreb daca exista o marime anume. Si mi-au zis ca este universala. SI ce sa vezi? Centura avea marime si bineinteles mult mai mica si genunchiera n-avea nici o forma. I-am sunat si nu mi-au raspuns vreme de 30 min. Ei asa reducere asa produs. Si altii au patit-o dar am citit apoi. Nu cumparati de la aceasta firma daca nu vreti sa aveti probleme cu produsele!