| FlorianBx a întrebat:

Salut imi puteti spune un spital bun din bucuresti pentru chestii estetice dar caut unu chiar bun cu doctori foarte buni ( in Romania mai greu asa ceva daca Basescu s-a operat in Austria... nu a avut incredere in sistemul medical Roman pentru ca e cam la pamant) si eu vroiam sa fac o operatie in alta tara dar nu stiu cum se procedeaza. daca stiti si chestia asta pls help.

Răspuns Câştigător
| raph2010 a răspuns:

Un spital foarte bun in Bucuresti, dar nu stiu daca au si pentru ce vrei tu, e REGINA MARIA, cam costisitor, dar au standarde europene!