| Dureex a întrebat:

Salut la ce mall gasesc si eu adidasi de fotbal : nike mercuriali vapor 8 numarul 37 sau 37 jumate 38 sau 36 jumate!
Dau funda pentru cine zice adevarul si gasesc!
Aaaa si inca ceva sa fie crampoane de sintetic adica crampoanele alea mici si spuneti-mi si cat costa va rog mult mult plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!
Dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| Amir7 a răspuns:

Du-te in Baneasa Shoping City pentru ca e promotie e la 140 de lei, eu, ieri mi-am cumparat la fel!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mall Vitan, Mall Băneasa.

| faramatania a răspuns:

Preţ 100,110, 120 lei, poate şi mai ieftin(preţul este în funcţie de număr).

| Dureex explică:

Ma costa 240 lei!