| Sader a întrebat:

Salut, ma intereseaza sa comand o tigara electronica. Intrebarea mea este : trebuie neaparat sa am 18+? Adica imi cere buletinul sau ceva?

Răspuns Câştigător
| codpenal2018 a răspuns:

Stai chill, dacă cumperi online nu te intreaba nimeni nimic de vârstă si restul. Deci comandă ce vrea muschii tai laughing))))

3 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

Iti trebuie minim 14.

| AlexSalling a răspuns:

De cerut buletinul, nu ti-l cere niciodata, dar iti recomand sa nu te apuci de ea. Faci cum vrei tu.

| sierra1 a răspuns:

Bani, aia îți trebuie. Da și tigara electronică va fi interzisă în localuri...