| Andrei1334oo a întrebat:

Daca comand o tigara electronica de la eMAG din Bucuresti la una dintre cutiile acelea mari pe care scrie eMAG imi trebuie si buletinul cand ma duc sa o ridic?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai la acele easyboxuri plata se face in avans cu cardul, cand ridici produse nu ai nevoie de buletin.
mai poti comanda cu ridicare din showroom, de cate ori am comandat prin site nu mi-a cerut nimeni niciun buletin ci doar numel +prenume si numarul de telefon completat pe site in setarile contului personal.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, cine sa iti verifice buletinul acolo?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără buletin cum vrei să te identifice, pe bază de cuvânt de onoare?

| goguPatent a răspuns (pentru sadrian46):

Cine vrei sa il identifice la easybox maestre?

| sadrian46 a răspuns (pentru goguPatent):

De unde să știu eu de cutiile acelea pe care scrie Emag, dacă el nu le numește, maestre?

| Frank51 a răspuns:

Nu, ti se trimite sms pe telefon cu un cod pe care il introduci acolo, plata se face avans cu cardul. Ai grija la comenzile cu livrare in easybox ca cel putin in Brasov sunt livrate de SameDay, si dureaza o eternitate sa il puna acolo >.