| syefan a întrebat:

Mi s-a pus pata pe curea de la calvin klein sau luis vuitton una din ele si am cautat peste tot (bucur obor,mall sun plaza, afi palace).In toate magazinele am cautat ma jur!sad dar nu am gasit
Va rog imi puteti spune si mie unde gasesc una dintre ele. Sunt din Bucuresti big grin.Nu conteaza pretul

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Originale sunt scumpe! 115 euro pentru Calvin Klein si Louis Vuiton de la 350 de euro in sus, Prada 125 euro, Gucci - 125 euro...