| GeoH a întrebat:

Plec in Bulgaria, luni 13 august 2018...
Gasesc Dunhill International in Bulgaria? Sau Rothmans International...

Multumesc

6 răspunsuri:
| Insideb0i a răspuns:

De gasit gasesti. dar de lasat ti-as sugera sa te lasi. Nu o lua ca pe o insulta dar fumatul ucide!

| GeoH explică (pentru Insideb0i):

Unde anume pot gasi? metro? kaufland? ...ma refer in Bulgaria...

| Insideb0i a răspuns (pentru GeoH):

Exact cum se gaseste si la noi. se gasesc in magazinele mari

| GeoH explică (pentru Insideb0i):

Stii cumva un pret? estimativ

| GeoH explică (pentru GeoH):

Dunhill International pachetul lat, nu cel care exista si la noi...stii vreun pret?

| Insideb0i a răspuns (pentru GeoH):

Acum sa fiu sincer pretul nu-l stiu pentru ca mi-e cam greata de tigari dar din cate stiu putin mai scump sau chiar la fel ca in Romania. acum nici pretul din Romania nu prea le stiu