| Justusee34 a întrebat:

Salut.
Sora mea are laptopul asta https://altex.ro/......0X2007FRI/

Si m-am gandidt sa ii pun ssd si inca 4 gb ddr4.

Dar nu stiu daca o sa pierd garantia? O voi pierde daca le montez?

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Garantia o vei pierde sigur, dar parerea mea este ca nu ar trebui sa iti pierzi timpul cu garantia, mai ales la un astfel de laptop. Nefiind un laptop de gaming care ajunge la temperaturi de peste 80*C nu prea are ce sa se strice in afara de HDD, care este destul de rar. Daca as fi in locul tau eu as face un uprade pentru ca merita, dar acum ramane alegerea ta. Si inca ceva. nu cred ca este necesar sa iti pierzi banii pentru o placuta de ram deoarece nu ai nevoie de mai mult pentru navigare pe internet, muzica, filme deoarece nu cred ca face altceva pe acest laptop. Asta e parerea mea. Mult succes! laughing

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"O voi pierde daca le montez?"

da, nu are nișă specială/separată

| Daniel323 a răspuns:

Normal ca o pierzi.