| itsirc3 a întrebat:

Stiti unde as putea gasi tricouri ieftine, marimi mari, in Galati?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti incerca la depozitul de imbracaminte/incaltaminte din Micro 39 si
La Real la magazinul Takko si la celelalte magazine de haine din interiorul Realului.Acolo am gasit acum ceva timp marimi mari de haine si ieftine.
De asemenea mai poti merge si la Selgros si la Metro.
Important este sa cauti OFERTELE acestor magazine, nu mereu au la dispozitie marimi mari si haine ieftine.Dar au perioade cand au oferte destul de avantajoase.
Numai bine