| Valentin7991 a întrebat:

sunt din Botosani, si vreau sa-mi cumpar un Xbox 360 GTA 4 Elite Bundle cu jocurile ( Grand Theft Auto 4, Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned şi Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony ) si am cautat pe internet si nu am gasit nimic...

Răspuns Câştigător
| ady1o a răspuns:

Eu mi-am luat Xbox 360 de pe emag.ro ( sunt destul de seriosi ), aveau si ei bundle cu jocurile astea...( dar cred ca au epuizat stocul ).

5 răspunsuri:
| Clutsky a răspuns:

Http://www.4games.ro/produse/1042-Consola-Xbox-360-GTA-4-Elite-Bundle.html

Comanzi, si probabil astepti pana cand il vor avea in stoc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu intentionezi sa modezi consola nu iti recomand acel model.De curand a aparut xbox 360 slim care este mai silentios, are hdd de 250gb spre deosebire de elite care are de 120gb si mai ales este mai fiabil datorita cpu si gpu care sunt facute pe 45nm.Cat despre modare, deocamdata acest model nu este modabil dar nu o sa mai dureze mult pana se va descoperi o metoda e a extrage key-ul de pe placa de baza. Uite si un link cu produsul cu pricina http://gameshop.ro/game.php?id=5766. Bafta si happy gaming everyone!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e id-ul tau de mess sa discutam, ca am un xbox 360 modat cu 2 controllere wireless de vanzare in stare impecabila aproape nou de o luna am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreun gta daca ai un gta mi-l dai la un pret nu foarte mare cum ar fi 50roni suna pe acest nr. 0725764494