| Denisa a întrebat:

Sunt fan colanti, de latex, material, cu flori, de catifea, cu dungi, etc. Ii ador. Mi-am achizitionat de curand 2 perechi de colantii. Amandoi sunt animal print si dintr-un material gen catifea. Cu ce as putea sa ii asortez? Colantii sunt identici cu urmatorii http://www.google.ro/......tp?/imgres 971&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=138&vpy=235&dur=2302&hovh=28 1&hovw=179&tx=85&ty=139&oei=kLBWTdyhK43tsgb5x4ijDQ&page= 3&ndsp=15&ved=1t:429, r:0, s:46&biw=1024&bih=679
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La primii o bluza iunii bej sau neagra cu un pandantiv de genul pandantiv-dreptunghiular-cu-desen-zebrat-766348 iar la ceilalti un tricou negru cu o esarfa cu modelul alb negru ghepardin

| Toxic_5027 a răspuns:

Cu niste bluze lungi dar simple sau cu un model simplu pentru ca deja sunt tipatori colantii. Pe prima pereche i-as vedea cu o bluza neagra mulata iar pe a doua cu o bluza alba larguta gen bumbac.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceva simplu un top pe un umar