| Supremejordannike2004 a întrebat:

A comandat cineva casti i12 TWS de pe Aliexpress/Joom? Daca da, sunt bune?

2 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Iti dai seama ca sunt panarame, orice replica=gunoi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mizeriile alea "originale" de la Apple sunt niste porcarii. Ce te astepti la ceva non-branded care nu incearca nimic mai mult decat sa le copie? Crezi ca au pus astia baterii mai bune decat mizeriile alea originale care sunt praf dupa un an sau nici pe-atit? Crezi ca au pus chinezii drivere duale cu membrane din Kevlar? Daca vrei sa faci o treaba, ia niste pistoane de la Xiaomi si vei primi cu mult peste cit dai pe ele - si iti spun asta in calitate de posesor de Xiaomi Piston Basic si Brainwavz Delta, care se intampla sa fi ascultat si Shure de 150 de dolari sau alte doape de genul.