| Zuzumilk26 a întrebat:

Am comandat aseară ceva de pe aliexpress si imi zice ca vine din London, Cam in cat timp vine din London?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Durata livrarii este intre 3 si 8 saptamani.
Dar uita-te in aliexpress, ca ti se da o anumita perioada, cand ajunge coletul.

4 răspunsuri:
| OctavianSps a răspuns:

Nu conteaza de unde vine, daca ai selectat sa vina prin transport gratuit dureaza intre 30 si 50 de zile, scrie si jos cand confirmi. Succes.

| Zuzumilk26 explică (pentru OctavianSps):

Si daca plătesc transport cam in cat timp trebuie să vină?

| FaraNume1245 a răspuns:

Cum a zis și userul de dinainte, nu contează de unde vine. Ți se spune când cumperi o estimare a datei de livrare.

| OctavianSps a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Chiar nu stiu, uite-te pe mail-ul primit de la ei.