| Mihay10 a întrebat:

Am mare nevoie de voi prieteni. cine ma poate ajuta? am descarcat acum o luna o poza de pe okazii.ro. in poza este un produs. nu mai stiu cum se numea produsul si vreau neparat sa cumpar cat mai repede. Cine ma poate ajuta. sa-mi raspunda la intrebare si o sa ii las id-ul de messenger pentru a ii da poza. Multumesc foarte mult.

2 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu te pot ajuta...dar vezi ca pe okazii.ro se dau multe tepewinking

| oreooooo a răspuns:

Eu mi-am luat telu meu de pe okazii. momentan merge perfect si are 3 luni. (Samsung b3410)