| HeadGeneral a întrebat:

Am o intrebare, cum pot plăti cu Card Avantaj in rate la Emag? Dețin unul dar nu stiu care sunt pasii pe care trebuie sa ii fac dupa ce adaug produsele in cos. Le adaug apoi aleg metoda de plata si nu apare acolo Card Avantaj doar rate online, card de credit, ramburs. Unde dau sa plătesc cu Card Avantaj in rate?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti apare numai la anumite produse in rate fara dobanda. La multe este in rate cu dobanda. Citeste si aici: http://bit.ly/2OGnvw5